Gry Miejskie - Leżajsk

Czym zadziwić gości, a tym bardziej mieszkańców jednego z najwspanialszych polskich miast? Co wybrać z licznej oferty rozrywki dla grup? Organizacja imprez w Leżajsku może być nie lada wyzwaniem nawet dla znawców rzeczy. I my – CityExploring – tego się podejmujemy.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza jej granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie Leżajsk – imprezy integracyjne

Imprezy firmowe w Leżajsku to relaksujący i interesujący czas dla pracowników. Warto takie imprezy organizować, szczególnie aby poprawić morale i integrację w zespole. Imprezy integracyjne w Leżajsku to doskonały wybór dla przedsiębiorstw ale także innych organizacji. Nasi klienci lubią dobrą zabawę – szczególnie w naszym wykonaniu – o czym świadczą pozytywne recenzje, wystawiane po zakończeniu współpracy. Imprezy integracyjne mogą przybierać różną formę – jesteśmy otwarci na różne pomysły.

Eventy w Leżajsku

Organizacja eventów w Leżajsku to dobry pomysł na urozmaicenie danego wydarzenia. Możliwości jest wiele – organizowanie koncertów, festynów, pikników, spotkań firmowych w ciekawych miejscach. Taka zabawa daje poczucie satysfakcji i sprawdza się, jak żadna inna. Organizację takich eventów najlepiej zlecić specjalistom, którzy od lat zajmują się tą branżą – czyli właśnie nam!

Eventami są także gry miejskie w Leżajsku. Gra miejska w Leżajsku jest grą terenową, angażującą uczestników i realizowaną według konkretnego scenariusza. Taka gra to zabawa dla dzieci i dorosłych, dla osób w każdym wieku. 

Pytania i Odpowiedzi

Na czym polega fabuła w grze miejskiej czy terenowej?

Większość naszych scenariuszy posiada fabułę kryminalną lub przygodową, która angażuje uczestników emocjonalnie. Gracze zdobywają ślady, przesłuchują świadków i wspólnie dochodzą rozwiązania głównej zagadki (np. znalezienia skarbu, odkrycia tajemnicy, znalezienia mordercy). U każdego aktora-animatora na trasie gry oczywiście macie Państwo zadanie team buildingowe do wykonania. Tworzymy gry fabularne – miejskie i terenowe – oparte o przygodowe lub kryminalne scenariusze, których celem jest wspólna zabawa, integracja lub rywalizacja między drużynami oraz przede wszystkim przeżycie niezapomnianej przygody.

Czy organizujecie gry miejskie dla szkół i przedszkoli?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do grup firmowych, zorganizowanych grup turystycznych oraz instytucji publicznych zainteresowanych zorganizowaniem gry miejskiej czy terenowej na wybrany temat. Zwykle nie obsługujemy gier szkolnych z racji na specyfikę naszego produktu.

Czy można zorganizować grę miejską w trakcie pandemii COVID-19??

Oferujemy w pełni bezpieczne fabularne gry miejskie i gry terenowe jako team building dla pracowników. Nasze gry są dostosowane do aktualnych obostrzeń i realizowane z uwzględnieniem wewnętrznej polityki danej firmy odnośnie spotkań w grupach. Zapewniamy środki do dezynfekcji, a cały event zaplanujemy tak, by zachować dystans między drużynami.