Gry Miejskie - Łagów

Nie masz pomysłu na kolejne firmowe wydarzenie? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Łagowie – to nasza specjalność.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim zatrudnionym tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gra miejska – Łagów

Czy Twoi pracownicy są towarzyskimi duszami, które szukają czegoś więcej niż tylko nudnych imprez firmowych? Gry zespołowe City Exploring są specjalnie zaprojektowane, aby przełamywać bariery i budować relacje między ludźmi w efektywny sposób. Nasze specjalnie opracowane scenariusze budowania kariery sprawią, że Twoi pracownicy będą myśleć szybciej, poprawiając jednocześnie swoją kreatywność w nowy i ekscytujący sposób. Nie bądź nieśmiały! Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta już dziś, aby uzyskać informacje o cenach i dostępności pakietów!

Imprezy firmowe – Łagów

City Exploring to najlepszy sposób na niezapomnianą imprezę firmową. Fabuła gry zabiera uczestników w podróż po Łagowie, zapoznając ich z najbardziej znanymi zabytkami i tradycjami miasta. Doskonała okazja dla osób, które pracują w różnych miastach lub krajach i nie mają wielu okazji do wspólnych spotkań.

Pytania i Odpowiedzi

Czy uczestnicy gier terenowych muszą się jakoś specjalnie przygotować do udziału w grze?

Nie wymagamy od uczestników wcześniejszego przygotowania. Bardzo często nasze gry terenowe czy miejskie stanowią niespodziankę np. dla gości czy kontrahentów naszego klienta. Wystarczą wygodne buty, luźny strój i dobre nastawienie. Wszystkie elementy niezbędne do gry zostaną przygotowane przez nas.

Czy gra odbywa się w przypadku niepogody?

Tak. Gra odbywa się niezależnie od warunków atmosferycznych. Zwykle w przypadku opadów zapewniamy uczestnikom gry miejskiej czy terenowej pelerynki przeciwdeszczowe oraz planujemy trasę zabawy odpowiednio do warunków (np. w mieście korzystając z naturalnych zadaszeń lub gościnności zaprzyjaźnionych lokali czy instytucji). W skrajnych przypadkach działania siły wyższej umawiamy się z klientem na inny termin realizacji.

Czy organizujecie gry miejskie poza miastami?

Jak najbardziej! Uniwersalna formuła naszych gier pozwala na ich organizację w dowolnym miejscu w terenie. Takie gry terenowe możemy rozegrać w lesie, nad jeziorem czy w obrębie i na terenie wybranego hotelu, zamku czy pałacu. Graliśmy także w górach, nad mazurskimi jeziorami (także na wodzie!) czy na poligonie wojskowym. Zorganizujemy grę w dowolnie wybranym miejscu.