Gry Miejskie - Elbląg

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wykorzystane? Czujesz, że nie ogarniesz tego na własną rękę? Zaufaj nam, organizacja imprez w Elblągu – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry team buildingowe!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać zagadki;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Elbląg) – co oferujemy

Pewnego dnia zostaliśmy organizatorami imprez. Było to 12 lat, kilkadziesiąt miast i kilkaset gier temu. Doprowadziło to do zadowolenia kilku tysięcy uczestników naszych dziejów. A teraz mówimy Ci: organizacja eventów w Elblągu jest naszą kolejną misją!

Jako prawdziwi Misjonerzy Zabawy, jesteśmy dobrze przygotowani. Aby zagwarantować najlepsze imprezy integracyjne w Elblągu, mamy:

  • autorskie scenariusze;
  • profesjonalnych aktorów;
  • własne dekoracje.

Nie stanowi żadnego problemu ani imprezka w restauracji, ani zabawa w terenie. A tak naprawdę gra miejska w Elblągu to chyba najbardziej warta polecenia metoda na integrację zespołu.

Jak wygląda gra miejska (Elbląg)

Bardzo byś się zdziwił, spotkawszy przy ulicy Wodnej pirata? Czemu nie, przecież miasto jest portowe. A może wolisz oficera niemieckiego na Mostowej? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju przygody Cię wabią, z nami możesz je przeżyć wprost na ulicach Twojego miasta!

Mamy do zaoferowania setki już gotowych gier miejskich. Możemy również przygotować zupełnie nową na Twoje życzenie. W każdym razie polega ta zabawa na tym, żeby zespołowo wykonać pewne zadanie. Tym celem uczestnicy przemieszczają się po mieście, napotykają różne postacie i doświadczają dużo emocji.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejsckie w Elblągu

Kiedy człowiek przestaje się bawić… przestaje istnieć. Nasze gry nie kończą się w dzieciństwie. Dorastanie to zmiana zabaw z prostszych na bardziej zaawansowane. Psycholog Eric Berne całe interakcje międzyludzkie spróbował ująć w kategoriach gry. I niezła teoria mu wyszła.

Praca zawowoda – ale to jakakolwiek – też jest pewnego rodzaju grą. Są w niej określone reguły, role uczestników, cel, zadania, techniki dopuszczalne i niedopuszczalne, kary za nieprzestrzeganie reguł itd. Ale jeśli zapominamy o jej zabawowej przyrodzie, to zaczynamy się nudzić. A nudzić się w pracy nie wolno, do pracy trzeba się palić!

Okresowe wietrzenie mózgu poprzez gry miejskie w Elblągu z CityExploring przywróci Twoim pracownikom zapał. Emocje, przeżyte w trakcie, mają długofalowe znaczenie. Zespół otrzymuje kopa energii życiowej i skleja się tymi emocjami w kreatywną drużynę. Teraz poradzicie sobie wspólnie z każdym wyzwaniem, i to bawiąc się.

Z CityExploring w Twoim zespole wszystko gra!

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla zespołu pracowników?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Czy organizujecie także gry bez aktorów?

Tak. Zdarza nam się organizować gry oparte o aplikacje mobilne czy specjalną platformę online, na której uczestnicy wypełniają kolejne wyzwania-challenge, realizowane samodzielnie w przestrzeni miejskiej. Wszystko zależy tutaj od ustaleń z naszym klientem.