Gry Miejskie - Dąbrowa Górnicza

Nie masz pomysłu na kolejny firmowy event? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje zostały już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego sam? Zaufaj nam, organizacja imprez w Dąbrowie Górniczej – to nasza bajka.

Przykładowe gry miejskie

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać misje;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać bariery;
 • myśleć poza schematem;
 • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Dąbrowa Górnicza) – co oferujemy

Przez dwanaście szalonych lat jeździliśmy po całej Polsce i poza jej granicami, przeprowadzając setki gier. Wyobraź sobie, do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie! U nas dostępna organizacja eventów w Dąbrowie Górniczej i w okolicznych terenach.

Naszą strategią jest złoty środek pomiędzy rozsądkiem a wariactwem. Tak, tak, specjaliści od zabawy muszą być troszeczkę pojechani. Ale tak samo powinni być do najmniejszego szczegółu kompetentni. Nasze imprezy integracyjne w Dąbrowie Górniczej bazują na:

 • scenariuszach, pisanych przez zawodowych autorów;
 • postaciach kluczowych, granych przez zatrudnionych profesjonalnych aktorów;
 • akcesoriach i strojach, projektowanych i tworzonych przez naszych specjalistów od dekoracji.

Z tym wszystkim możemy przyjść do Twojego zakładu albo wyjść z Wami w miasto. Do rzeczy, gra miejska w Dąbrowie Górniczej – jedna z najbardziej ciekawych form zabawy dla zespołu.

Jak wygląda gra miejska (Dąbrowa Górnicza)

Nie wiem, czy przychodził Ci nagle do głowy taki obrazek, że na rogu ulicy III Powstania Śląskiego stoi prawdziwy powstaniec z automatem na ramieniu? Nie wstydź się przyznać, nawet jeśli miewałeś jeszcze głupsze wyobrażenia, tacy sami jesteśmy. Sądzimy, że fantazjowanie to nic złego. A jak pokazuje historia człowieczeństwa, często wychodzi nawet na dobre.

Na tym polegamy, tworząc nasze gry, w trakcie których:

 1. Na początku dzielimy Was na drużyny.
 2. Dalej dajemy instrukcje i akcesoria.
 3. I zaczynamy przygody w mieście!

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Dąbrowie Górniczej

Dlaczego taką zabawę uznaje się za działanie team buildingowe? Gra zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

 • wykonywać zadania;
 • rozwiązywać problemy;
 • pokonywać przeszkody;
 • myśleć na wyrost;
 • robić to wszystko we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. W niej otrzymają to doświadczenie, któremu towarzyszyć będą miłe emocje.

Baw się z CityExploring – buduj zespół marzeń!

Pytania i Odpowiedzi

Dlaczego warto zorganizować grę miejską dla zespołu pracowników?

Gry miejskie i gry terenowe to idealny pomysł na team building. Praca w mniejszych zespołach, wyjście ze strefy komfortu, nietypowe zadania i sytuacje, wciągająca fabuła i wspólnie przeżyte emocje – to wszystko zapewni gra miejska lub terenowa w wykonaniu Exploring Events. Wasz zespół jeszcze długo będzie wspominał przeżyte z nami przygody!

Czy można zorganizować grę w hotelu?

Oczywiście. Mieliśmy nieraz okazję organizować gry w wybranych hotelach – zarówno tych dużych jak hotel Gołębiewski w Karpaczu, jak i w obiektach historycznych jak hotel Dębowy w Bielawie, zamek Kliczków czy zamek Topacz. Działaliśmy także w ośrodkach nad zalewem Zegrzyńskim, na Mazurach czy w Spale. Gry w hotelu mogą nawiązywać do stylu danego miejsca, ale mogą też być z nim zupełnie niezwiązane – dopasujemy tutaj tematykę zarówno do miejsca jak i wymagań Waszej grupy.

Czy organizujecie także gry bez aktorów?

Tak. Zdarza nam się organizować gry oparte o aplikacje mobilne czy specjalną platformę online, na której uczestnicy wypełniają kolejne wyzwania-challenge, realizowane samodzielnie w przestrzeni miejskiej. Wszystko zależy tutaj od ustaleń z naszym klientem.