Gry Miejskie - Chęciny

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Chęcinach– to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Gry Miejskie – Bielsko-Biała

Gry Miejskie – Częstochowa

Gry Miejskie – Iława

Gry Miejskie – Poznań

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry miejskie!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki gier. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby szczęśliwy. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring przygotowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w pracy? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim kompanom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zgrany, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Gry miejskie – Chęciny

Po 12 latach doświadczeń możemy z całą pewnością stwierdzić, że warto organizować gry miejskie w Chęcinach. Jeśli organizujesz imprezę firmową lub po prostu potrzebujesz dobrej zabawy, nasze gry są idealne na każdą okazję! Oferujemy różne scenariusze i rekwizyty, które pomogą uczynić Twój dzień jedynym w swoim rodzaju.

Imprezy firmowe – Chęciny

Udział w grach to także doskonała okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi – każdy scenariusz oferuje inne wyzwania i zadania do wykonania przez zespoły. Wyobraź sobie, że siedzisz w starym salonie, a przez drzwi wchodzą kolejni podejrzani, oskarżając się nawzajem o kradzież? A gdyby to od Ciebie zależało, kto jest tym “szalonym bandytą”? Dostosujemy każdy scenariusz do Twoich potrzeb – wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Pytania i Odpowiedzi

Czy gra miejska lub terenowa to dobry pomysł na integrację?

Gry miejskie i terenowe to doskonały sposób na integrację zespołu. Uczestnicy dzięki wciągającej fabule i interakcji z aktorami angażują się emocjonalnie – integrują się nie tylko w trakcie wykonywania zadań ale także „pomiędzy” rozwiązując po drodze zagadkę postawioną na początku gry.

Gra miejska z okazji urodzin, na wieczór panieński lub kawalerski?

Gra miejska jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej imprezy w gronie rodziny czy przyjaciół. Scenariusze naszych gier, w tym także zadania czy odwiedzane w trakcie gry miejsca możemy modyfikować z myślą o adresacie. Jeśli jesteście zainteresowani organizacją swojej imprezy w formie gry miejskiej napisz do nas uwzględniając w zapytaniu niezbędne informacje – liczbę uczestników, planowaną datę i godzinę gry oraz planowany budżet na organizację.

Co wyróżnia gry miejskie w Waszym wykonaniu?

Gry fabularne – miejskie i terenowe – to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce i w którym mamy już kilkanaście doświadczenia. Nasze gry w założeniu są jak film, w którym to Państwo gracie główne role – przenosimy was w czasie lub do wymyślonych krain, gdzie spotykacie aktorów wcielających się w postacie ze świata gry. Wyróżniają nas autorskie scenariusze, dopracowane materiały i kostiumy oraz profesjonalni aktorzy wcielający się w role postaci w grze terenowej.