Gry Miejskie - Białystok

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Białymstoku – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli team building kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!
Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całym kraju i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!


Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać zadania;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać przeszkody;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej,
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej gry pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową team buildingową przygodę!

Gry miejskie, imprezy firmowe (Białystok) – co oferujemy

W ciągu ostatnich 12 lat już niejedno polskie miasto przeżyło z nami niewiarygodne przygody podczas gier miejskich. Z wielką chęcią i zaangażowaniem weźmiemy się również za organizację eventów w Białymstoku. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, aby doświadczyć tego osobiście!

W naszym arsenale są:

  • Autorskie scenariusze – liczne gotowe oraz tworzone specjalnie dla Ciebie. Z nimi nasze (Twoje) imprezy integracyjne w Białymstoku stają się unikatowe.
  • Zawodowi aktorzy, których wsparcie pomoże wciągnąć w zabawę nawet najbardziej nieśmiałych uczestników.
  • Niesamowite dekoracje, stroje i akcesoria, dodające kolorytu i kreujące wyjątkową atmosferę.

Z tym wszystkim radzimy sobie zarówno na firmowych imprezach w pomieszczeniach, jak i nazewnątrz. Gra miejska w Białymstoku to szczególnie polecana przez nas forma rozrywki dla zespołów – jak mniejszych, tak i większych.

Jak wygląda gra miejska (Białystok)

Mniej więcej jak film fabularny,  którego bohaterami są… Ty i Twoja ekipa! A miejscem, w którym toczy się przygoda, jest Wasze miasto. Niby dobrze znane, a nagle zamieniające się w tajemniczą przestrzeń, którą przyjdzie poznać na nowo.

Uczestnicy otrzymują zadania, do wykonania których trzeba będzie przemieszczać się po mieście. W trakcie tych wędrówek spotkają się z charyzmatycznymi postaciami (te role wykonają nasi doświadczeni aktorzy, odpowiednio przebrani).

Czeka na nich moc silnych wrażeń, napotkawszy, np.  japońską gejszę przy Pałacu Branickich albo Śnieżynkę na Rynku Kościuszki. A może macie własne pomysły co do tematyki gry? Z przyjemnością wcielimy Wasze najskrytsze marzenia w życie!

Jakie korzyści przynoszą gry miejskie w Białymstoku

Jakikolwiek klimat zabawy wybierzecie, zapewnimy najwyższy poziom realizacji całego wydarzenia. Ponadto będzie to nie tylko zabawa, ale również budowa duchu zespołowego i wzmocnienie zaufania i więzi między współpracownikami.

Dodatkowo na potrzebę klienta wprowadzamy w grę elementy edukacyjno-szkoleniowe. Dzięki temu po zabawie zespół będzie nie tylko bardziej zintegrowany, lecz także bardziej kompetentny.

Wejdź z nami w tę grę i odczuj jej budującą potęgę!

Pytania i Odpowiedzi

Co to jest gra miejska?

Gra miejska to unikatowe połączenie gry komputerowej, wyścigu, quizu, happeningu czy podchodów. Najważniejszą cechą takiej gry jest wykorzystywanie przestrzeni miejskiej jako planszy do gry. Wasza grupa to pionki, które poruszają się po tej planszy, wykonując różnorodne zadania połączone jedną wspólną historią – fabułą gry. Gra miejska czy gra terenowa to przede wszystkim doskonały pomysł na integrację pracowników. To także sposób na doświadczenie miasta w zupełnie inny sposób. Gry miejskie i terenowe to nasz sztandarowy produkt, który wprowadziliśmy na rynek jako jedni z pierwszych w Polsce ponad dekadę temu i z których realizacji słyniemy. Gry, które proponujemy to przygodowe scenariusze z rozbudowaną fabułą, których celem jest wspólna zabawa, rywalizacja między drużynami i przeżycie niezapomnianej przygody.

Ile standardowo trwa gra miejska?

Gry miejskie w naszym wykonaniu trwają zwykle minimum 2 godziny i obejmują co najmniej kilka punktów zadaniowych, którymi opiekują się aktorzy wcielający się w postacie ze świata fabuły gry. Gry fabularne mogą trwać kilka godzin, cały dzień, a nawet kilka dni. Wszystko zależy od waszych oczekiwań, ale też rozmiaru grupy, pomysłów czy budżetu.

Jak działa gra miejska lub terenowa Exploring Events?

Grupa zostaje podzielona na kilkuosobowe zespoły, które następnie rywalizują ze sobą w czasie gry w mieście czy dowolnym terenie. Zadaniem zespołów jest, w oparciu o posiadaną mapę lub wskazówki, zlokalizować szereg postaci, które mają dla graczy zadania. Po wykonaniu każdego zadania gracze zdobywają punkty oraz informacje i ślady, niezbędne do rozwiązania zagadki głównej gry terenowej – zwykle kryminalnej lub przygodowej zagadki.