Gry Miejskie - Augustów

Nie masz pomysłu na kolejną imprezę firmową? Myślisz, że wszystkie możliwe opcje już wypróbowane? Czujesz, że nie ogarniesz tego samodzielnie? Zaufaj nam, organizacja imprez w Augustowie – to nasz konik.

Przykładowe gry miejskie

Inne miasta, w których działamy

Kim jesteśmy? CityExploring.pl

Jeśli budowanie zespołu kojarzy Ci się z sytuacją, kiedy wszyscy stoją w kółko, głupio na siebie nawzajem patrząc, to czas byś odkrył nasze gry fabularne!

Przez trzynaście szalonych lat pod marką Exploring Events jeździliśmy po całej Polsce i poza granicami, przeprowadzając setki eventów. Do dziś nie spotkaliśmy żadnego klienta, który nie byłby zadowolony. I uwierz, że potrafimy zadowolić i Ciebie!

Gra miejska z CityExploring zbudowana jest w taki sposób, że każdy uczestnik ma:

  • wykonywać misje;
  • rozwiązywać problemy;
  • pokonywać bariery;
  • myśleć poza schematem;
  • robić to wszystko wyżej
  • we współpracy z innymi.

Czyż nie tego samego oczekujesz od swojego zespołu w firmie? I jeśli wydaje Ci się, że na razie Twoim pracownikom tego brakuje, to możesz ich tego nauczyć. A najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. Dzięki wspólnym przeżyciom Twój zespół będzie bardziej zżyty, a wspomnienia ze wspólnej zabawy pomogą zbudować więzi w zespole. Napisz do nas, a zapewnisz swej grupie wyjątkową integracyjną przygodę!

Od ponad 12 lat tworzymy i realizujemy projekty w zakresie gier miejskich w Polsce. Teraz także w Augustowie!

Gry miejskie i imprezy firmowe (Augustów) – co oferujemy

Jesteśmy zespołem o kilkunastoletnim doświadczeniu w organizacji imprez na podstawie autorskich scenariuszy. Zawodowo organizujemy imprezy integracyjne wAugustowie dla firm i nie tylko.

Mogą to być zabawy na firmowej imprezie, ale szczególnie polecamy taką formę wspólnej rozrywki, jak gra miejska w Augustowie.

Jak wygląda gra miejska (Augustów)

Jest to gra fabularna, która wciągnie was do zabawy niczym komputerowa gra przygodowa. Miejscem akcji jest przestrzeń miasta, a wykonawcami – nasi aktorzy wcielający się w szereg kolorowych postaci ze świata gry. No i Wy w rolach głównych!

Podczas jednej takiej zabawy możesz spotkać na dobrze znanej Ci ulicy Mostowej autentycznego Spidermana. A w innej na bulwarze nad Nettą przyjdzie Ci stanąć twarzą w twarz z piratem z siedemnastego stulecia.

Jakie korzyści dadzą Wam gry miejskie w Augustowie

Wykonując zadania i rywalizując z innymi drużynami, uczestnicy gier poczują wspólność celów i wartości. Można wprowadzić także elementy edukacji. Na skutek pracownicy firmy / mieszkańcy miasta po zakończeniu gry będą bardziej zintegrowani, zmotywowani i ewentualnie nawet wyszkoleni w ważnej kwestii.

Wypróbuj moc zabawy razem z nami!

Pytania i Odpowiedzi

 

 

Jakie zadania pojawiają się w grach miejskich?

Zadania team buildingowe wykonywane przez Państwa w trakcie gry zależą od scenariusza i stylistyki gry. Niemniej zawsze jest to mieszanka zadań zręcznościowych, logicznych czy wymagających interakcji – zawsze też nastawione są na współpracę i zabawę w zespole. Zadania zawsze staramy się dobrać odpowiednio do tematyki eventu, struktury i wieku grupy, oraz oczywiście danego scenariusza. To co jest fajne – w większości scenariuszy macie Państwo jakąś “zagadkę główną” do rozwiązania – oprócz więc team buildingu w trakcie zadań, dodatkowo integrujecie się pomiędzy zadaniami, wspólnie kombinując nad rozwiązaniem.

Dla ilu osób możecie zorganizować grę fabularną?

Organizujemy gry miejskie i terenowe dla grup od kilku do kilkuset osób, a w wyjątkowych przypadkach nawet dla jednej osoby. Wszystko zależy od pomysłu i budżetu. Mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową grę miejską na urodziny dla jednej osoby, gdzie wkręcona osoba poszukiwała rzekomo porwanego męża, a także wielkie całodniowe gry terenowe w górach, w których brało udział nawet 600 osób.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską z nami?

Zawsze dbamy o pełną oprawę naszych gier miejskich lub gier terenowych – zapewniamy sprawdzonych aktorów-animatorów, bazę własnych kostiumów, profesjonalną charakteryzację, specjalnie przygotowane graficznie materiały dla graczy czy elementy zadań. Wszystko po to by gry takie były jak film, w którym to uczestnicy zagrają główne role.